Salsa kurzy a lekce tance v taneční naší škole

Výuka tance v taneční škole Bohemian Salsa

Máme několikaleté zkušenosti s výukou společenských i klubových tanců. Jako diplomovaní učitelé tance a bývalí soutěžní tanečníci klademe důraz nejen na dodržování základních technických pravidel párového tance, ale zároveň se snažíme vést výuku neformálně a zajímavě.

Podívat se na kurzy

Prohlédnout si rozvrh lekcí

Online přihláška

Zde se můžete přihlásit na salsa kurz, který jste si vybrali. Abyste se mohli přihlásit a tím si rezervovat místo v kurzu, vyplňte prosím následující údaje. Vaše přihláška bude platná až ve chvíli, kdy Vám pošleme potvrzující mail.

Přihlásit se na kurz

Lektoři taneční školy Bohemian Salsa

Jelikož výuka tance je především o lidech, zde bych Vám rád představil naše lektory. V naší taneční škole vyučují jen kvalitní prověření lektoři s několikaletými tanečními a lektorskými zkušenostmi.

Přečíst si o našich lektorech

Prostory kde probíhají kurzy Bohemian Salsa

V této sekci bychom Vám rádi ukázali taneční sály, ve kterých výuka probíhá. Všechny sály jsou snadno dostupné městskou hromadnou dopravou a nacházejí se přímo v centru nebo v jeho blízkém okolí.

Prohlédnout si prostory výuky

FAQ

Jestliže máte jakékoli dotazy například k podmínkám nebo průběhu výuky, prosím přečtěte si tuto sekci, než nám zavoláte nebo pošlete mail.

Podívat se na nejčastěji kladené dotazy

Facebook skupina

facebook bohemian salsa

YouTube kanál

YouTube bohemian salsa

Náš newsletter

nesletter bohemian salsa