Přihláška na taneční kurz

Application Form

Zde se můžete přihlásit na taneční kurzy taneční školy Bohemian Salsa. Nezapomeňte před odesláním zaškrtnout kurz, který jste si vybrali. Hlásíte-li se sami, není třeba vyplňovat údaje o partnerce/ovi. Pokud vše proběhne v pořádku, bude vám následně doručen potvrzovací mail. Jakmile kliknete odeslat, máte hotovo a uvidíme se na tanečním kurzu. Těšíme se na vás! Pro rezervaci vašeho místa prosím vyplňte následující údaje:
Here you can book dance course of your choice. Please fill the form and do not forget to check the box next to your desired course before clicking send. Congratulations, done! After submitting you will receive confirmation mail and approx. week before another info mail with course details.

LETNÍ ŠKOLA SALSA ZAČ/BEG 26/7/2021LETNÍ ŠKOLA BACHATA ZAČ/BEG 26/7/2021LETNÍ ŠKOLA SALSA POKR/ADV 02/8/2021LETNÍ ŠKOLA BACHATA POKR/ADV 02/8/2021PROBÍHAJÍCÍ KURZY / RUNNING COURSES

Veškeré Vámi uvedené údaje jsou evidovány pouze pro vnitřní potřebu naší taneční školy a v souladu s platnou legislativou. Uchováváme je pouze za účelem evidence a informování klientů. Nepředáváme je nikomu dalšímu. Odesláním přihášky nám dáváte souhlas s evidencí, který můžete kdykoli odvolat. 

Facebook skupina

facebook bohemian salsa

YouTube kanál

YouTube bohemian salsa

Náš newsletter

nesletter bohemian salsa