Taneční Sály

V této sekci bychom Vám rádi ukázali taneční sály, ve kterách výuka probíhá. Všechny sály jsou snadno dostupné městskou hromadnou dopravou a nacházejí se přímo v centru nebo v jeho blízkém okolí. Samozřejmostí je sociální zařízení a většinou i bar nebo prostor na převlečení. V rámci zachování jisté úrovně nevyučujeme v tělocvičnách, radši si vybíráme prostornější bary nebo taneční studia.

Dance Café (Orlická 8, Praha 3 Vinohrady)

Tato taneční kavárna se nachází v polovině cesty mezi Flórou a Náměstím JIřího z Poděbrad. Naleznete zde kavárnu s dětským koutkem a wifi, dále 50m2 společenský sál s šatnou a sociálním zařízením. V nabídce kavárny jsou sladké i slané koláče, brownies nebo cookies, domácí limonády, kávy, čaje, pivo, víno, prosecco a základní alko a nealko koktejly. Nejbližší metro je „A“ Flóra (dále pak JZP), tram zastávka Radhošťská nebo Perunova, bus Orionka. Pakovat lze na Vinohradské třídě na hodinách nebo v OC Flóra, kde jsou nějaké hodiny zdarma. Těšíme se na vaši návštěvu! 
Dance Café is situated in the center of Vinohrady, just between JZP and Flora. Our café offers cakes, brownies, cookies and quiches, espresso based coffee specials and other hot and cold beverages. We have playroom for kids and free wifi. Our 50 sqm ballroom is available for rent and it is suitable for dance courses, birthday matinees and other small events. Closest metro is „A“ Flora, tram is Radhostska. You can park on Vinohradska (clock) or inside Shopping Center Flora (some free hours). Looking forward to meet you. 

Dance Factory (Zubatého 317/4, Smíchov)

Vítejte v novém tanečním studiu! V září 2018 jsme opět po dvou letech otevřeli náš vlastní zrcadlový taneční sál v centru Prahy, snadno dostupný MHD i autem (parkování před domem). Najdete nás u Arbesova náměstí hned za rohem od Švandova divaldla (v prostoru, kde dříve bývalo Dance Planet nebo Bra Dance) Probíhají zde zejména kurzy párových tanců (naše i jiných tanečních škol), ale také sólo lekce pro dámy v podání špičkových lektorů. Nabízíme také soukromé lekce tance nebo pronájem. Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaši návštěvu! www.dancefactory.cz

Terasa Zodiak (Lanterna, Istria, Chorvatsko)

Na kulaté zastřešené terase kousek od moře vyučujeme vždy v létě na našich zájezdech SALSA U MOŘE do Chorvatska. Máme tam k dispozici i další plochy, ale tahle je bezkonkurenčně nejlepší. Na podlaze je mramor, na kterém se velmi dobře tančí i v letních žabkách. K dispozici je blízká restaurace, bar i sociální zařízení. Do apartmánů je to jen kousek pěšky, stejně jako na pláž k moři 🙂

Euro Dance Center (Národní 10, Praha 1)

Toto taneční centrum patří Taneční škole Pamínek a nachází se zde velký a malý sál, bar, sociální zařízení a šatny. Prostor a jeho vybavení mají mezinárodní certifikát. Malý zrcadlový sál, který používáme, je 5×8,5 metrů velký a kapacitu má asi 12 párů. Studio má velmi výhodnou polohu přímo v centru Prahy, na Národní třídě v Paláci Dunaj (vchod z Voršilské ulice). Spojení je přímo vynikající. Stanice metra „B“ je nedaleko a placené parkoviště se nachází hned u budovy. Tramvaje číslo 6, 9, 17, 18, 22, 23 staví hned na dvou blízkých zastávkách Národní Divadlo a Národní Třída.